Občas všechno nestíhám. Občas si na to všechno nestíhání najdu důvod. Teď bude mít můj život více pravidel a pravidelnější rytmus (doufám, teda že ano), tak snad se mi povede i zavést něco, co jsem sledoval u několika mých oblíbených fotografů – 365. Takový osobní projekt vlastního rozvoje a potěchy. Na druhé straně možnost se něco naučit, trošku vyrůst. Teď je řada na mě. Buď musím každý den najít něco zajímavého nebo udělat zajímavým něco, co jsem našel a nebo už důvěrně známé.

Dnešní zamračené odpoledne, kdy se střídaly lehké spršky, mraky a pár paprsků sluníčka vybízel k té druhé variantě. Venku jsem sice chvíli taky byl, přesto mě nejvíce zaujala kombinace všem důvěrně známé záclony a deštěm očištěných listů. A někde mezi nimi troška suché radosti, kterou Adriana před časem donesla.

destive odpoledne
Variace deštivého odpoledne

Další fotky v tomto projektu možná nebudu tolik rozebírat a nebo představovat, ale dají se sledovat podle tohoto odkazu/tagu: http://karelhavlik.cz/project-type/365/ Zatím je tam jenom první fotka – co čekat první den. Zítra bude další. Dobrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *